آموزشی

نسخه و اعمال شخط السحر در صحت کده این دعا و عمل به معنای برگرداندن اثر سحر و جادو به ساحر کافر شیطانی صفت و حتی عامل و در خواست کننده آن

نسخه و اعمال شخط السحر

این دعا و عمل به معنای برگرداندن اثر سحر و جادو به ساحر کافر شیطانی صفت و حتی عامل و در خواست کننده آن می باشد، تا جایی که ان شاءالله تمام اثرات و بلایای سحر و جادو به آن دو نفر بر می گردد و به خاک سیاه و ذلت می نشیندند.

برخی هستند که تند تند برای یک یا چند نفر از اطرافیانش سحر و جادو می نویسند و دست بر دار هم نیستند چون نیت کردن تا طرف مقابل رو به خاک سیاه بیندازند که با این عمل هر فکر و آرزویی که ساحر یا عامل داشته باشد به خودش و زندگیش بر می گرده، بلکه این طوری خودش به خاک سیاه و ذلت بیفته، شاید با این کار اگر توسط چند نفر بر علیه ساحر انجام بشه یا بدبخت روزگار میشه یا بلکه آدم میشه و توبه میکنه تا بلکه با زندگی دیگران بازی نکنه.

مثال فردی نزد فردی می رود تا از راه شرعی و اسلامی دعایی برای گسترش رزق و روزیش بزند اما یکی از اطرافیانش برای اون فرد می رود و عقد الرزق یعنی بستن رزق و روزی می زند.

اگر شما برای فردی که می شناسی یا نمی شناسی، این نسخه رو انجام بدهی تمام اثرات اون طلسم به ساحر و اون فردی که برای شما درخواست داده بر می گردد تا به خاک سیاه بیفته.

ساحر، به فردی می گویند که به او مراجعه می شود، جهت نوشتن سحر و جادوی شیطانی برای فرد یا افراد دیگه انجام بدهد.

 عامل یا فاعل به سحر، به فردی می گویند، که تقاضای سحر و جادو رو می دهد، مثلا به ساحر می گوید: رزق و روزی یا مهر و محبت فلانی رو نسبت به فلانی ببند تا فقیر بشه، یا ازدواج نکنه، یا طلاق بگیره تا آخر…

اگر فردی برای شما این عمل شخط السحر رو براش انجام بدهد، همه فکرهایی که براتون داشتند، به همین راحتی به خود اون ساحر و عامل وفاعل بر می گردد.

در آخر جهت اطلاعتون میگم، که این عمل به دو شکل معمولا انجام میشه، یکی در هر روز و ساعتی، دوم در روز و ساعت خاص خودش که بیشترین اتر رو داشته باشد.

 

 تذکر: این نسخه باید فقط در قبرستان دفن شود، ولی نباید به هيچ عنوان در قبر بگذارید، زیرا این عمل غیر شرعی می باشد.

 

جهت مشاوره و سفارش

09196919686